Współdzielenie konta ze znajomymi może okazać się bez porównania cięższe! Pojawi się niedługo nowy uwierzytelniający system w Netfliksie.

08.06.2021, 16:32 0 komentarzy
Współdzielenie konta ze znajomymi może okazać się bez porównania cięższe! Pojawi się niedługo nowy uwierzytelniający system w Netfliksie.

Fani filmowych produkcji oraz odcinkowych produkcji mogą być coraz bardziej zaniepokojeni, gdyż ze świata internetowego napływają kiepskie komunikaty. Witryna VOD znana również jako Netflix myśli nad tym aby wstrzymać abonentom współdzielenie kont. Do obecnej chwili była to niezwykle komfortowa i bardzo rozpoznawalna funkcjonalność. Za tylko jeden abonament opłaca wielu klientów i mają możliwość oni mieszkać w zróżnicowanych miejscach. Finalnie witryna VOD Netflix nie ogłosiła totalnego obostrzenia kont dzielenia, ale zadecydowała sporządzić swego rodzaju ograniczenie. Strona internetowa z VOD Netflix planuje to żeby zastopować kont współdzielenie klientom, którzy nie zamieszkują w jednym pomieszczeniu. Na ekranie telewizora będzie widnieć powiadomienie, które ma wymusić na abonamencie potwierdzenie tego, iż to on jest głównym właścicielem. Lider wśród internetowych serwisów VOD ma zamiar wysyłać potwierdzający kod na dany adres email lub numer telefonu. Użytkownicy abonamentu powinni w sytuacji jak ta mieć na uwadze to, iż mogą wystąpić przekształcenia podczas korzystania z portalu VOD Netflix.

Tagi:

Zostaw komentarz