Technology

W trakcie weekendu na francuskich obiektach było niezwykle emocjonująco i oglądać mogliśmy naprawdę dużo goli! Piłkarze Paris Saint Germain grali świetny mecz w niedzielę we francuskiej lidze!

24.01.2022, 11:37 0 komentarzy
W trakcie weekendu na francuskich obiektach było niezwykle emocjonująco i oglądać mogliśmy naprawdę dużo goli! Piłkarze Paris Saint Germain grali świetny mecz w niedzielę we francuskiej lidze!

Francuska ekstraklasa przez długi okres czasu była uważana przez piłkarskich ekspertów za rozgrywki z nieco innej półki. Mocnych zespołów, które mogłyby do ostatnich faz toczyć boje w zmaganiach europejskich zazwyczaj występował tam deficyt. Jednakże Na początku ostatniej dekady do Paryża wszedł nowy właściciel, który zainaugurował nową erę dla stołecznego klubu oraz całej francuskiej ekstraklasy. Od zmiany właściciela PSG Ligue 1 zaczęła być zdecydowanie bardziej ceniona i zawodnicy dużo chętniej akceptowali przenosiny do francuskich zespołów. W dzisiejszym artykule chcielibyśmy skupić się na tym, co obecnie odbywa się w Ligue 1. W obecnej chwili najlepiej ułożonym klubem w lidze francuskiej jest Paris Saint Germain, które kolejny raz w pewny sposób zmierza ku tytułowi mistrzowskiemu i ciężko temu zaprzeczyć. W tej chwili może się wydawać, że brakuje w Ligue 1 klubu, który dałby radę zakończyć hegemonię graczy Paris Saint Germain.

Trenowana przez trenera Pochettino Mauricio ekipa pod wieczór w niedzielę triumfowała nad Stade de Reims wynikiem cztery do zera. W taki sposób piłkarze Paris Saint Germain mogli dopisać do własnego dorobku kolejne niesamowicie istotne w kontekście konkurowania o mistrza kraju trzy oczka. Swoją pierwszą bramkę dla Paryżan w tym pojedynku strzelił Sergio Ramos, który w letnim okienku transferowym został kupiony z Realu Madryt i na pewno warto mieć to na uwadze. Najciekawsze spotkanie rozegrało się pomiędzy Bordeaux oraz RC Strasbourg Alsace i nie podlega to żadnej wątpliwości. Klub gości w aktualnym sezonie rywalizuje o grę w Lidze Mistrzów, jednakże podczas tego meczu musieli pogodzić się z porażką. Rezultatem 4:3 triumfowali gracze Bordeaux, co z pewnością spodobało się piłkarskim kibicom, którzy zasiedli na stadionie w dniu spotkania. Na rezerwowej ławce całe starcie spędził natomiast Majecki, którego Monaco okazało się gorsze od Montpellier i poniosło porażkę wynikiem 2:3. Należy zaznaczyć, że była to naprawdę emocjonująca kolejka francuskiej ligi.

Zostaw komentarz