Technology

Szymański Damian zdobył bramkę i stał się herosem polskiej drużyny! Gigantyczne przeżycia w ostatnim kwadransie spotkania z zespołem angielskim!

10.09.2021, 15:46 0 komentarzy
Szymański Damian zdobył bramkę i stał się herosem polskiej drużyny! Gigantyczne przeżycia w ostatnim kwadransie spotkania z zespołem angielskim!

Od 10 lat wiadomo zwracamy uwagę na fakt, iż polska drużyna narodowa rozgrywająca starcia na byłym stadionie dziesięciolecia jest naprawdę trudna do ogrania. Tracimy punkty na tym placu gry rzeczywiście naprawdę rzadko i warto mieć na uwadze to, że ogromna zasługa w tym fanów piłkarskich z Polski. W chwili, kiedy Narodowy zapełnia się do ostatniego krzesełka gracze naszej drużyny dostają dodatkowego zastrzyku mocy. W zmaganiach eliminacyjnych do mundialu w Katarze gracze szkoleniowca Sousy Paulo prezentują się do tego momentu naprawdę nieźle, jednak ich dyspozycja jest oddalona od perfekcji. W środę wieczorem polskich piłkarzy czekał niezwykle skomplikowany test, jakim z całą pewnością był mecz z angielską kadrą. To jak trudnym przeciwnikiem w dziejach spotkań naszej drużyny narodowej są piłkarze angielscy ma świadomość tego każdy fan piłkarski z Polski. Jednakże w tym momencie nie mogliśmy sobie pozwolić na wątpliwości, ponieważ niesamowicie ważne było zdobycie maksymalnej liczby oczek.

Polska reprezentacja piłkarska przed tym meczem była od samego początku skazana na przegraną. Bez wątpienia bardzo dobrze mieć na uwadze fakt, że zawodnicy Polski zazwyczaj naprawdę bardzo potrafią się zmotywować na mecze z dużo mocniejszymi. W tym starciu było dokładnie tak samo i należy brać pod uwagę to, przez spory czas można było nawet myśleć, że drużyna narodowa Polski może powalczyć o pełną pulę punktów z angielską kadrą. Okazało się to niezwykle ciężkie spotkanie dla reprezentacji Polski i bez żadnych wątpliwości należy ich chwalić za walkę do końca meczu. W sytuacji, kiedy bramkę w minucie osiemdziesiątej ustrzelił Kane Harry wydawało się, że to być może zakończenie marzeń o dobrym rezultacie. Drużyna narodowa Polski jednak nie planowała odpuszczać i do końca meczu szukała możliwości do zdobycia bramki. Gracz ateńskiego AEK-u Szymański Damian w doliczonym czasie gry, który doliczył arbiter ustrzelił gola na wagę remisu. Bez wątpienia była to fantastyczna chwila dla tego polskiego piłkarza. Polska drużyna narodowa finalnie wyłuskała remis na Narodowym podczas batalii z angielską piłkarską reprezentacją i w ten sposób wciąż posiada spore szanse na dostanie się do mistrzostw świata w Katarze.

Zostaw komentarz