Technology

Spore doznania a także pierwsza pozycja Hamiltona Lewisa podczas wyścigu o GP Arabii Saudyjskiej! Triumfatora mistrzostw świata F1 poznamy po ostatnim wyścigu aktualnego sezonu!

07.12.2021, 10:01 0 komentarzy
Spore doznania a także pierwsza pozycja Hamiltona Lewisa podczas wyścigu o GP Arabii Saudyjskiej! Triumfatora mistrzostw świata F1 poznamy po ostatnim wyścigu aktualnego sezonu!

Został tylko już 1 wyścig do rozstrzygnięcia aktualnie trwającego sezonu Formuły 1, a sympatycy motorowych dyscyplin w dalszym ciągu nie dostali odpowiedzi na najistotniejsze pytanie. Od wielu lat nie było tak w w zmaganiach w Formule 1, aby zwycięzce światowych mistrzostw zobaczyć dopiero na koniec rozstrzygającego wyścigu sezonu. Pod tym względem sezon tegoroczny jest z całą pewnością rewelacyjny. W tym sezonie tylko dwóch kierowców liczyło się podczas walki o tytuł mistrza świata i warto mieć tego świadomość. Oczywiście mowa o Hamiltonie z zespołu Mercedesa oraz Maxie Verstappenenie z zespołu RB Racing. Nadal rządzący czempion spotkał w obecnym sezonie oponenta, który zdołał mu dorównać. Aktualny mistrz świata podczas podczas wyścigu w Arabii Saudyjskiej miał możliwość, żeby wyrównać się punktami z Verstappenem i oczywiście ta sztuka mu się udała. O wygraniu tytułu mistrzowskiego F1 dzięki rozstrzygnięciom z tego wyścigu będzie decydować ostatni wyścig w tym sezonie.

Bez cienia wątpliwości forma wspomnianych wcześniej kierowców w obecnie trwającym sezonie jest fenomenalna. Ci dwaj kierowcy od pierwszej rundy zdecydowanie odjechali reszcie stawki i dali do zrozumienia, kto tak naprawdę ma szansę batalii o mistrzowski tytuł F1. Pozostali zawodnicy mieli możliwość wyłącznie dyskutować o tym który z nich finalnie zdobędzie tytuł mistrza świata Formuły 1 a także oglądać ich zmagania o zwycięstwa w kolejnych wyścigach. Tutaj warto pamiętać o tym, iż w trakcie trwającego aktualnie sezonu było dużo emocji i naprawdę często miały miejsce kolizje pomiędzy tymi dwoma niesamowitymi kierowcami. Mimo wielkich emocji obaj kierowcy wypowiadają się o sobie z wielkim szacunkiem i podkreślają, że w rozstrzygającym wyścigu sezonu po wygraną sięgnie ten lepszy zawodnik. Dla wszystkich fanów sportów motorowych fakt, iż batalia o tytuł mistrzowski F1 rozstrzygnie się dopiero w trakcie w trakcie Grand Prix Abu Dhabi jest bez żadnych wątpliwości wyjątkowy. Bez wątpienia ostatni wyścig podczas tego sezonu Formuły 1 może nam dostarczyć bardzo dużo doznań. Na końcowe rozstrzygnięcie pomiędzy tymi dwoma doskonałymi zawodnikami zostaje nam więc wyłącznie oczekiwać.

Zostaw komentarz