Technology

Słaby pojedynek narodowego zespołu Korei Południowej - przegrana z zespołem narodowym Brazylii wynikiem 1:4!

14.12.2022, 11:48 0 komentarzy

Bez cienia wątpliwości obecnie rozgrywane światowe mistrzostwa są niesamowite na wielu płaszczyznach. Zakończyły się grupowe potyczki, więc przyszła pora na to, co kibice piłki nożnej najbardziej uwielbiają. Chodzi oczywiście o pucharową drabinkę, gdzie nie są wybaczane pomyłki i porażka może wyeliminować Cię z mistrzostw oraz marzeń o zdobyciu mistrzowskiego tytułu. Polska kadra narodowa poniosła klęskę w niedzielę z drużyną Francji rezultatem 1 do 3 i odpadła z mundialu. To nie znaczy jednak końca emocji dla kibiców futbolu w naszym kraju, ponieważ mundial nadal trwa. Warto bez wątpienia śledzić grę narodowej reprezentacji Brazylii, gdyż ze spotkania na spotkanie wygląda dużo lepiej. Spotkanie 1/8 finału z kadrą Korei Południowej było tego doskonałym przykładem, gdzie piłkarze reprezentacji narodowej Brazylii postanowili sobie urządzić wielkie strzelanie w pierwszej połowie. Pierwsza bramka dla brazylijskiej reprezentacji narodowej została strzelona już w szóstej minucie, a autorem był Vinicius Jr, który fantastycznie poradził sobie w szesnastce z defensywnymi zawodnikami oponenta.

Trzeba mieć na uwadze to, że I połowa meczu była prawdziwym koszmarem dla narodowej reprezentacji Korei Południowej. Szczególnie, że pierwsza odsłona zakończyła się prowadzeniem kadry narodowej Brazylii wynikiem cztery do zera. Następne trafienia zdobywali Neymar, Richarlison oraz Paqueta. Fani piłki nożnej zgromadzeni na trybunach mogli odczuwać satysfakcję, ponieważ mieli możliwość podziwiać istny popis zespołu narodowego Brazylii. Tempo tego starcia zdecydowanie spadło w II połowie. Zawodnicy narodowego zespołu Korei Południowej świetnie się bronili w momencie, kiedy piłkarze Brazylii próbowali tworzyć kolejne akcje. Kwadrans przed końcem pojedynku drużyna narodowa Korei Południowej strzeliła bramkę honorową, która była ozdobą spotkania. Na strzał zza szesnastki zdecydował się zawodnik drużyny Korei Południowej, a golkiper kadry narodowej Brazylii nie miał szans na sprawną interwencję. To spotkanie finalnie skończyło się rezultatem 4:1 dla reprezentacji narodowej Brazylii, która w następnej rundzie mierzyć się będzie z narodową drużyną Chorwacji. Stawką tego pojedynku będzie awans do półfinału światowych mistrzostw i pewność gry o medal.