Technology

Porywające starcie na inaugurację rozgrywek polskich rozgrywek Ekstraklasy! Pięć trafień i porażka Piasta z Gliwic z zawodnikami wicemistrza kraju!

26.07.2021, 14:26 0 komentarzy
Porywające starcie na inaugurację rozgrywek polskich rozgrywek Ekstraklasy! Pięć trafień i porażka Piasta z Gliwic z zawodnikami wicemistrza kraju!

Fani piłkarscy otrzymali szansę żeby oglądać genialne widowisko na boisku Piasta Gliwice. W niedziele popołudniu miejscowa drużyna Piasta Gliwice podejmowała na swoim obiekcie reprezentantów Rakowa z Częstochowy. Bardzo dobrze zdawać sobie sprawę z tego, iż to było bardzo potężne zestawienie jak na inauguracyjną kolejkę nowego sezonu polskiej PKO Ekstraklasy. Każdy futbolowy kibic w Polsce bez najmniejszych wątpliwości mógł być usatysfakcjonowany z śledzenia tak dobrego spotkania. W tym meczu mogliśmy zobaczyć pięć bramek i warto zdać sobie sprawę z tego, iż obie ekipy były strasznie blisko trzech punktów. Na koniec to piłkarze drużyny wicemistrza ligi polskiej mogli cieszyć się z premierowego triumfu w świeżo startującym sezonie Ekstraklasy. Reprezentanci gliwickiego Piasta na pierwszą wygraną muszą wyczekiwać przynajmniej do przyszłego tygodnia, gdyż odnotowali przegraną rezultatem 2:3. Ich oponentami w drugiej kolejce będą zawodnicy Stali Mielec. Zawodnicy szkoleniowca Waldemara Fornalika bez cienia wątpliwości będą chcieli się zrehabilitować po wpadce w pierwszej serii gier kolejnego sezonu Ekstraklasy.

Zostaw komentarz