Technology

Piłkarze Brazylii zwyciężyli narodową kadrę Kolumbii rezultatem 1:0 i mogą być pewni wyjazdu na mundial! Reprezentacja Brazylii właśnie zagwarantowała sobie kwalifikację do piłkarskich mistrzostwa świata w Katarze!

13.11.2021, 09:46 0 komentarzy
Piłkarze Brazylii zwyciężyli narodową kadrę Kolumbii rezultatem 1:0 i mogą być pewni wyjazdu na mundial! Reprezentacja Brazylii właśnie zagwarantowała sobie kwalifikację do piłkarskich mistrzostwa świata w Katarze!

Drużyna narodowa Brazylii jest jedną z najbardziej utalentowanych ekip piłkarskich i kibice piłki nożnej ze Starego Kontynentu doskonale zdają sobie sprawę z tego. Wielokrotnie usłyszeć możemy o utalentowanym zawodniku, który może mieć szansę na przeżycie dużej kariery w piłce nożnej i pochodzi on właśnie z kraju kawy. Ten kraj wypuścił na cały świat gigantyczną sumę piłkarzy, którzy uszczęśliwiali serca fanów piłki nożnej z całego świata. W obecnej chwili brazylijska narodowa reprezentacja posiada silny skład, który bez najmniejszych wątpliwości może walczyć o złoty medal na mundialu w Katarze, które rozgrywane będą za rok. Gracze kadry narodowej Brazylii fantastycznie przeszli przez kwalifikacje do mundialu i należy zaznaczyć ten fakt. Mieli okazję zapewnić sobie promocję do katarskiego mundialu. Na wieczór w czwartek, lecz do tego potrzebowali triumfu z kadrą narodową Kolumbii. Brazylijscy piłkarze w fenomenalnym stylu poradzili sobie z tym przeciwnikiem i dzięki temu świętować mogli wywalczenie miejsca na mistrzostwach świata.

Drużyna Brazylii w rozgrywanych w tym momencie zmaganiach eliminacyjnych do mundialu w Katarze jedynie raz straciła pełną pulę punktów. To stało się właśnie w spotkaniu z narodową reprezentacją Kolumbii, które zakończone zostało rezultatem zero do zera. Reprezentanci Brazylii znowu byli faworytem, gdy przyszła pora na rewanżowy pojedynek. Na stadionie w Sao Paulo to spotkanie zostało rozegrane i brazylijscy zawodnicy byli naprawdę mocno zdeterminowani, aby ograć swoich przeciwników. Przez bardzo długi czas na tablicy utrzymywał się remisowy rezultat, jednak w ostatecznym rozrachunku Canarinhos dali radę strzelić decydujące trafienie. Paqueta, który przyjął fantastyczne zagranie od kapitana kadry Brazylii Neymara Jr. ustrzelił trafienie, które przypieczętowało wygraną podczas tego starcia. Brazylijska drużyna takim sposobem stała się pierwszym zespołem z południowej Ameryki, która przypieczętowała sobie wylot na mundial w Katarze. Dobrze zdać sobie sprawę z tego, że kwalifikacyjne rozgrywki są na finiszu i całkiem niedługo będziemy znać pełny zbiór drużyn, które rywalizować będą o mistrzostwo świata.

Zostaw komentarz