Technology

Jeden z najwybitniejszych graczy w historii światowej piłki nożnej zmienia drużynę na PSG! Messi Leo przestał być piłkarzem FC Barcelony!

23.08.2021, 13:00 0 komentarzy
Jeden z najwybitniejszych graczy w historii światowej piłki nożnej zmienia drużynę na PSG! Messi Leo przestał być piłkarzem FC Barcelony!

Zapewne transferowe ruchy drużyn futbolowych w ramach przerwy pomiędzy rozgrywkami mogą się podobać. Jednak ogromną ilość wielbicieli nożnej piłki zaskoczyło to, co mieliśmy okazję podziwiać tego lata. Wszyscy byli przekonani, iż Messi będzie reprezentantem Barcelony do końca swojej piłkarskiej kariery. Drużyna hiszpańska ma jednak finansowe kłopoty i argentyński piłkarz nie mógł nic zrobić, musiał zmienić klub. wicemistrz ligi francuskiej okazał się zespołem, który podjął decyzję, aby zaoferować kontrakt dla napastnika Argentyny. Klub z Ligue 1 zaoferował argentyńskiemu piłkarzowi lukratywną ofertę kontraktu, którą były już zawodnik Blaugrany zatwierdził. bez wątpienia chwila przełomowa w dziejach europejskiej piłki i warto to podkreślić. Piłkarscy wielbiciele od teraz będą mogli oglądać grę Lionela Messiego na boiskach we Francji. Bez najmniejszych wątpliwości dużo osób zainteresowane będzie tym, w jaki sposób gracz z Argentyny poradzi sobie w nowej drużynie. Messi tworzyć będzie tercet z takimi piłkarzami, jak Mbappe Kylian a także Neymar, co może zagwarantować PSG mnóstwo trofeów.

Zostaw komentarz