Wygrana Trójkolorowych z Chorwacją.

08.09.2020, 15:56 0 komentarzy

W spotkaniu Francuzów z drużyną z Bałkanów mieliśmy szansę obejrzeć wiele goli. Końcowy rezultat meczu wynosił 4:2 dla mistrzów świata. Tym samym drużyna Chorwacji nie zdołała zrewanżować się za finałowy mecz mundialu w Moskwie. Zawodnicy z Francji okazali się w tym spotkaniu odrobinę skuteczniejsi od zawodników z Chorwacji.

Spore grono dziennikarzy traktowało ten mecz wyrównanie rachunków za finał mistrzostw świata na rosyjskiej ziemi. Pierwsze minuty spotkania tylko to podkreślały. Zawodnicy z Bałkanów grali zdecydowanie pewniej. Kreowali mnóstwo akcji podbramkowych. Pierwszą bramkę dla graczy Chorwacji strzelił Lovren Dejan. Asystujące dogranie w tej sytuacji wykonał Hernandez. Od piętnastej minuty Chorwaci prowadzili 1:0.

Gospodarze nie potrafili powstrzymać następnych akcji przygotowywanych przez Chorwatów. Fantastycznie spisywał się golkiper Chorwatów. Jego parada powstrzymała Griezmanna przed strzeleniem trafienia. Francuski napastnik strzelił gola parę minut później. W tej akcji bramkarz drużyny gości nie mógł skutecznie interweniować.

Dużo goli w meczu.

Wynik remisowy nie pasował żadnej ekipy. Oba zespoły myślały wyłącznie zwycięstwo w tym meczu. Z tego powodu cały czas sympatycy mogli śledzenia fantastycznych zagrań. Ilość trafień jest tego świetnym tego dowodem. Na stadionie we Francji podziwialiśmy świetny mecz.

Na koniec pierwszej połowy pojedynku francuscy piłkarze rozpoczęli odrabiać straty. Istotna w w tej sytuacji była dyspozycja Anthony'ego Martiala, który zdobył gola dające wyrównanie drużynie francuskiej. Pojedynki w ramach Ligi Narodów potrafią zapewnić sympatykom futbolu mnóstwo fantastycznych emocji. Reprezentanci tych dwóch drużyn pokazali fenomenalne umiejętności telewidzom w całej Europie. Z pewnością sporo sympatyków może być zadowolonych. Finalnie z wygranej cieszyli się Francuzi.

Reprezentanci Chorwacji musieli do oswojenia się z z brakiem punktów. Wicemistrzowie świata zaprezentowali się z dobrej strony. Dla Francji to drugi triumf w tym turnieju.