Sunrise Festival 2018

02.09.2018, 10:03 0 komentarzy
Sunrise Festival 2018

Sunrise Festival nazywany jest "polskim tomorrowlandem" i nie jest tak bez przyczyny. Sunrise to jedna z większych i najbardziej znanych muzycznych imprez w Polsce. Do 2018 roku odbywał się w Amfiteatrze znajdującym się w Kołobrzegu, który stawał się na trzy dni światową stolicą muzyki elektronicznej.

Ten wyjątkowy polski festiwal muzyki elektronicznej przyciąga ludzi nie tylko genialnym line-upem, składającym się z najwybitniejszych polskich i zagranicznych DJ'jów, ale także ilością efektów specjalnych i wizualnych, które wprawiają w zachwyt barwnością kolorów i pomysłowością.

Historia festiwalu sięga początku lat 90, ale ostatecznie pierwszy Sunrise Festival odbył się w 2004 roku. Od dłuższego czasu RMF Maxxx obejmuje patronat medialny nad Sunrise'em, prowadząc transmisję setów dając możliwość posłuchania niesamowitych DJ'ów wszystkim zainteresowanym elektroniczną muzyką , która płynęła z Kołobrzegu.

Tegoroczny Sunrise Festival przeszedł do historii jako ostatni, odbywający się w Amfiteatrze w Kołobrzegu Sunrise. Swój związek z jednym z nadmorskich miast zakończył jednak z wielką pompą. Postawione zostały 3 genialne sceny, na których zagrali najwybitniejsi przedstawiciele muzyki elektronicznej. W 2018 roku wystąpili między innymi: Don Diablo, Throttle, Robin Schultz, Eric Prydz, Armin Van Buuren, Martin Solveig, Disciples, Oliver Heldens, Dj Snake czy Timmy Trumpet. Nie zdziwiło więc nikogo to, że bilety na sobotni dzień festiwalu rozeszły się oka mgnieniu.

Jedno jest pewne: Sunrise Festival to wyjątkowe miejsce, do którego warto przyjechać kolekcjonując wspomnienia.

Tagi:

Zostaw komentarz