Powraca następna edycja Top Model!

25.09.2020, 10:08 0 komentarzy
Powraca następna edycja Top Model!

Top Model to jeden z programów stacji TVN, gdzie uczestnicy decydują się na rywalizację o tytuł Next Top Model. Odpowiedzialna za sukces jest Joanna Krupa oraz rozpoznawalne jury, które zgromadza przed ekranami tysiące widzów. Po etapie castingów i bootcampu w odcinkach gościnnie zawita kilka cenionych i znanych osób w przestrzeni modowej, czyli redaktorki pism, znane modelki lub fotografowie światowej sławy.

W tym sezonie konkurować będzie czternaście osób, wśród których znalazły się również osoby ze srebrnym i złotym biletem. Bilet w kolorze złota jest przyznawany przez jury tej osobie, która posiada największe predyspozycje do zostania modelem lub modelką, co skutkuje tym, że ten uczestnik na wstępie znajdzie się w domu Top Model. Z kolei srebrny bilet to głos użytkowników Internetu, których zadaniem było zagłosowanie na swojego ulubieńca, który nie musi przechodzić castingów i natychmiast przechodzi na bootcamp, czyli dalszy etap.

Co czeka widzów w tej edycji Top Model?

Produkcja TVN stawia sobie za cel dać możliwość rozwinięcia się i odkrywania "od kuchni" świata modelingu, w związku z tym co sezon zgłasza się sporo zainteresowanych osób. W odcinkach uczestnicy mają do wykonania różne konkurencje, które będą sprawdzianem tego, czy są oni gotowi na wyzwania w w pełnym wyzwań świecie mody. Zadaniem sędziów jest ocenienie ich zmagań i decyzja o tym, który uczestnik opuści program w danym odcinku. Jest jeszcze możliwość powrotu do programu po eliminacji, a jest to możliwe dzięki ingerencji Michała Piróga, którego zadaniem jest czuwanie za kulisami, zapewniając pocieszenie i wsparcie dla uczestników. Nagrodą jest zawarcie kontraktu z agencją modeli i sesja fotograficzna na okładkę w znanym miesięczniku "Glamour". W najnowszym sezonie dowiemy się, kto będzie kolejnym zwycięzcą programu Top Model. konkuruje całkiem sporo wartych uwagi modeli i modelek, dlatego też bez wątpienia warto będzie oglądać na bieżąco emitowane odcinki.

Tagi:

Zostaw komentarz