Pol'and'Rock Festival 2018

02.09.2018, 16:29 0 komentarzy
Pol'and'Rock Festival 2018

Pierwszy raz jeden z najpopularniejszych i największych festiwali w Polsce, odbywał się jako Pol'and'Rock Festival. Niegdysiejszy „Przystanek Woodstock”, który dumnie nosił tę nazwę od 1995 roku, musiał zmienić ją ze względów prawnych. W tym roku jeden z najpiękniejszych festiwali na świecie odbywał się 24 raz. Już 15 raz Pol'and'Rock Festival organizowany jest w Kostrzynie nad Odrą i co roku przyciąga ogromne rzesze fanów granej tam muzyki i niezwykłego klimatu tego wyjątkowego festiwalu.

Droga, którą przebył Pol'and'Rock Festival jest długa, a festiwal zmieniał się i ewoluował z biegiem lat. Na jego szybki rozwój wpływało nie tylko rosnące zainteresowanie miłośników muzyki, ale również, coraz większa liczba jego sponsorów. Dzięki temu festiwal wydłużył liczbę dni z początkowych dwóch na trzy, zwiększyła się liczba koncertów gwiazd zagranicznych oraz liczba osób zainteresowanych tym eventem. Od wielu lat liczba fanów "woodstocku" oscyluje pomiędzy 300 a 750 tysięcy. Wejście na festiwal jest całkowicie darmowe, ale mimo to, wszyscy mogą tam się czuć bezpiecznie, dzięki pilnującym porządku służbom, które wspierają wolontariusze, nazywani „Pokojowym Patrolem”.

Festiwal ten wiele razy startował w konkursach wyłaniających najlepsze europejskie i światowe festiwale. Jego organizacja odbywa się na światowym poziomie. Mimo to uczestnicyszukają czegoś więcej niż tylko dobrej organizacji. Ludzie, którzy co roku od wielu lat uczestniczą w Pol'and'Rock Festival zwracają uwagę na niesamowity wyczuwalny tam klimat i atmosferę przepełnioną miłością i radością. Dawny "woodstock" jest miejscem, pozwalającym na bezpieczną i przyjazną zabawę przy pięknej muzyce. Dzięki Akademii Sztuk Przepięknych, która organizuje wiele warsztatów i spotkań, uczestnicy mogą porozmawiać z ciekawymi ludźmi, zrelaksować się dzięki medytacji oraz zgłębiać wiedzę z przeróżnych dziedzin nauk.

Możesz być pewny – warto przeżyć choć raz niesamowite momenty wraz z innymi fanami muzyki i festiwalowego klimatu. Istnieje duża szansa, że jadąc tam po raz pierwszy, zakochasz się w jedynej w swoim rodzaju atmosferze i wrócisz na Pol'and'Rock w następnym roku!

Tagi:

Zostaw komentarz