Technology

Markotny koniec przygody Rafała Brzozowskiego na Eurowizji. Zaprezentowana ze strony Brzozowskiego przyśpiewka zbyt średnia na finał zawodów Eurowizji!

27.05.2021, 11:11 0 komentarzy
Markotny koniec przygody Rafała Brzozowskiego na Eurowizji. Zaprezentowana ze strony Brzozowskiego przyśpiewka zbyt średnia na finał zawodów Eurowizji!

Polska z reguły nie oszałamiała wielbicieli muzyki podczas turnieju Eurowizji i należy rozumieć to. Polski najwybitniejszym sukcesem na ogół jest awansowanie do części finałowej konkursu, gdzie wywalczaliśmy końcowe pozycje. W roku poprzednim Eurowizja była odwołana, gdyż rozprzestrzeniała się epidemia koronawirusa, która zastopowała nie jedynie Europę, ale także całą planetę. Reprezentantem naszego państwa na konkursie Eurowizji był Brzozowski Rafał, który miał chęć wprawić w zachwyt smakoszy muzyki piosenką pod tytułem "The Ride". Z wybrania reprezentanta Polski sporo dziennikarzy nie było zachwyconych, lecz w ostatecznym rozrachunku do podmiany nie doszło. Niestety musieliśmy kolejny raz żegnać się z konkursem Eurowizji dużo wcześniej, niż byśmy tego oczekiwali. Na Eurowizji nas reprezentował Brzozowski, który podczas konkursu Eurowizji nie skłonił ku sobie telewidzów i z powodu tego wyeliminowany został na etapie półmetku sześćdziesiątego piątego turnieju piosenki europejskiej.

Telewidzowie z naszego kraju z całą pewnością są już niezwykle znużeni tego rodzaju wynikiem. Warto mieć tego świadomość, iż "The Ride" a więc przyśpiewka przedstawiona przez Rafała Brzozowskiego była szczerze mówiąc mizerna. W tym utworze nie ma niczego ciekawego, co może wprawić w fascynację wielbicieli muzyki na Starym Kontynencie. To jest któraś z kolei edycja konkursu piosenki europejskiej, w trakcie którego ambasador naszego kraju nie ma możliwości zakwalifikować się do finałowej fazy. Z pewnością można zrozumieć to, że od paru lat wybór reprezentantów naszego kraju na turniej piosenki europejskiej nie wychodzi Polakom zbyt dobrze. Należy więc pokładać wiarę w tym, że w kolejnym roku Polska zdoła awansować do pojedynku finałowego o wygraną w zawodach piosenki europejskiej. Naprawdę istotne w przypadku takiej sytuacji jest to, by nominować prawidłowego piosenkarza, który da radę rozpalić europejską widownię. W przeciwnym razie po raz kolejny nie będziemy mieć możliwości do batalii finałowej w konkursie europejskiej piosenki.

Zostaw komentarz