Cztery bramki kapitana reprezentacji Polski w Niemczech!

05.10.2020, 16:38 0 komentarzy

Fantastyczny mecz zanotował w niedzielne popołudnie najlepszy gracz naszej drużyny narodowej, czyli Lewandowski. Trzeba przyznać, że tak naprawdę sam pokonał zespół ze stolicy. Polak zagrał cały mecz. Na na murawie mogliśmy podziwiać innego reprezentanta Polski, czyli Piątka Krzysztofa, który zameldował się w drugiej połowie starcia. Udało mu się zaliczyć asystę przy golu zawodnika z Herthy. Druga odsłona pojedynku była niezwykle ekscytująca.

Bayern Monachium ma za sobą pokrętny okres. Wpierw ponieśli porażkę z drużyną TSG 1899 Hoffenheim. W środę pokonali Borussię z Dortmundu 3:2 w spotkaniu o Superpuchar Niemiec. Pojedynek z zespołem ze stolicy Niemiec miał potwierdzić, że brak zwycięstwa przed tygodniem to jedynie wypadek przy pracy. Zwłaszcza Lewy pragnął zaprezentować się z świetnej strony. Do spotkania z Herthą nasz napastnik miał w swoim dorobku jedną bramkę w Bundeslidze.

Perfekcyjna druga część starcia!

Gracze Bayernu solidnie rozpoczęli ten pojedynek. Od pierwszej minuty pojedynku niezwykle energiczny na murawie był Lewy. Miał szansę na zdobycie trafienia, jednak jego strzał był delikatnie chybiony. Parę minut później swoją akcję mieli gracze drużyny Herthy. Lukebakio nie był w stanie umieścić piłki w bramce kapitana drużyny mistrza Niemiec, czyli Neuera Manuela. Warto przyznać, że piłkarze berlińskiej Herthy zaprezentowali się w świetnej formie. To był niesamowicie pasjonujący mecz.

Pierwsze trafienie w tym spotkaniu zdobył reprezentant Niemiec Thomas Mueller. Sędzia tego spotkania gola jednak nie uznał. Thomas Mueller był w tej akcji na spalonym. Bayern mimo to nadal tworzył akcję pod polem karnym Herthy Berlin. Parę minut później futbolówkę do siatki golkipera drużyny gości wstrzelił napastnik Bayernu Monachium, czyli Lewandowski Robert. Pierwsza odsłona tego starcia zakończyła się prowadzeniem 1:0.

Ostatecznie ten pojedynek skończył się wygraną drużyny Bayernu Monachium 4:3. Warto zauważyć, że ten pojedynek piłkarski był naprawdę przepełniony emocjami.